Detailing

Co a k čemu je nano-keramická ochrana laku?

Nabízíme aplikaci permanentní nano-keramické vrstvy jako ideální spojení vynikající ochrany karoserie, dlouhodobého zachování lesku a také jednoduché údržby laku. Aplikované nano vrstvy se chemicky váží na lak vozu a tím poskytují ideální ochranu před poškrábáním, vlivy chemikálií, UV záření, vzdušné vlhkosti, polétavé rzi a zaručuje tak celkovou odolnost povrchu vozu.

Nano povrch také chrání lak vozu proti mechanickému poškození běžným užíváním – kartáčovým mytí v myčce i ručním mytím a snižuje tím riziko poškrábání. Také ponechává vozu dlouhodobě svůj lesk a původní odstín barvy, která je chráněná před okolními vlivy.

Dle počtu aplikovaných vrstev dokáže vůz ochránit až na 5 let.

Komu je produkt určen?

Keramická ochrana laku je určena pro všechny typy i stáří vozů. Před každou aplikací Váš vůz detailně umyjeme, karoserii odmastíme, následně lak vyleštíme a teprve poté je vůz připraven pro aplikaci nano vrstev. Každá jednotlivá vrstva musí vytvrdnout a dále můžeme aplikovat další. Dá se říct, že nová auta předem chráníme a zaručujeme u nich barevnou stálost a starší vozy „probouzíme“ do jejich dávného lesku…

Ceník

Ceny aplikace karbon-keramické ochrany CERAMIC GUARD:

Cena je kalkulována vždy individuálně s ohledem na stav konkrétního vozu, jeho velikost, od něhož se odvíjí předpokládaný čas leštění, dále počet aplikovaných vrstev a jejich rozsah (disky, podběhy, karoserie, skla, nebo nejčastěji kompletně celý vůz), a to vše je třeba v kalkulaci zohlednit. Obecně se dá říct, že cena aplikace se nejčastěji pohybuje v rozmezí od 20tis. Kč do 60tis. Kč.

  • Aplikace křemíkového vosku:    2.990 Kč
  • Aplikace grafenového vosku:    4.990 Kč

Pro individuální nabídku se na nás prosím neváhejte obrátit na

tel.: 604 574 665 nebo mail: martin@detailworld.cz

Kontakty

Otevřeno máme:

Po – Pá:  8:00 – 19:00

So – Ne:  10:00 – 18:00

Kde nás najdete?
Bořislavka Office & Shopping Centre S.r.o., Evropská, 160 00 Praha 6, Czechia